przejdź do zawartości
Aktualności

Wizyta studyjna WTZ Paprotnia w spółdzielniach socjalnych

zdjęcie
zdjęcie

 

W wizycie studyjnej w dniach 24-25.09.2018r. brało udział 12 osób z Warsztatu Terapii Zajęciowej w Paprotni Stowarzyszenia Razem Aktywni.
W ramach wizyty studyjnej odwiedzili kilka spółdzielni socjalnych,  w których przedstawiono zasady funkcjonowania każdej z poszczególnych spółdzielni, wykonywane produkty, rodzaj świadczonych usług.
Odwiedzili następujące spółdzielnie: w Gnieźnie, Wągrowcu, Gajewie i Poznaniu

Uczestnicy i ich rodzice mieli możliwość zobaczenia specyfiki pracy i funkcjonowania poszczególnych spółdzielni. Mogli się przekonać, że osoba niepełnosprawna może być pełnowartościowym pracownikiem. Wyjazd ubogacił ich w nowe doświadczenia.

Kontakt
PCPR w Koninie
ul. Aleje 1 Maja 9
62-510 Konin
tel./fax: 63 243-03-06
Email: sekretariat@pcpr.konin.pl
Formularz kontaktowy
Organizacje
Samorząd Województwa WielkopolskiegoPaństwowy Fundusz Rehabilitacji Osób NiepełnosprawnychPortal Organizacji PozarządowychMinisterstwo Rodziny Pracy i Polityki SpołecznejStarostwo Powiatowe w KoninieWielkopolski Urząd Wojewódzki PoznańBiuletyn informacji publicznejPortal Funduszy EuropejskichOgólnopolskie Stowarzyszenie Powiatowych i Miejskich Ośrodków Pomocy Rodzinie „CENTRUM”Agencja Rozwoju RegionalnegoPowiatowy Urząd Pracy w KoninieSystem Obsługi Wsparcia
© 2020 Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Koninie
created by PERSABIO