przejdź do zawartości
Menu

Aktualności

Poniżej przedstawiamy najświeższe newsy z regionu.

Wypożyczalnia technologii wspomagających dla osób z niepełnosprawnością

PFRON uruchomił wypożyczalnie sprzętu dla osób z niepełnosprawnościami
czytaj więcej

Rusza nabór wniosków w programie Aktywny Samorząd 2023 - Moduł II edukacja

Wnioski NALEŻY składać w wersji elektronicznej poprzez dedykowaną do tego celu platformę internetową SOW pod adresem www.sow.pfron.org.pl W celu złożenia dokumentów należy posiadać PROFIL ZAUFANY lub podspis elektroniczny.
czytaj więcej

Przedstawiciele ukraińskich organizacji pozarządowych przyjechali do powiatu konińskiego.

W ostatnich dniach czerwca Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Koninie gościło 26-osobową delegację z Ukrainy. Z wizytą studyjną przyjechali do powiatu przedstawiciele organizacji pozarządowych i fundacji, które zajmują się dziećmi pozbawionymi opieki rodzicielskiej, rodzinami dysfunkcyjnymi, dziećmi z niepełnosprawnościami, a w obliczu toczącej się wojny, również odzyskiwaniem dzieci  wywiezionych do Rosji.  Gościom zza wschodniej granicy towarzyszyła inicjatorka spotkania, Joanna Luberadzka-Gruca, Prezes warszawskiej Fundacji Polki Mogą Wszystko, która jest członkiem założycielem Koalicji na Rzecz Rodzinnej Opieki Zastępczej.
czytaj więcej

W KIERUNKU ZATRUDNIENIA - wsparcie dla osób z niepełnosprawnościami

Fundacja Aktywizacji Zawodowej i Rozwoju z siedzibą na ul. Różana Droga 1a, 64-920 Piła, informuje, że realizuje na terenie Województwa Wielkopolskiego projekt pn. „W kierunku zatrudnienia” finansowanego ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych.
czytaj więcej

Superwizja w zakresie przeciwdziałania przemocy w rodzinie

W dniu 31 maja b.r. w Ośrodku Poradnictwa Rodzinnego i Interwencji Kryzysowej w Ślesinie rozpoczął się cykl spotkań superwizji grupowej w zakresie przeciwdziałania przemocy w rodzinie.
czytaj więcej

Więź daje siłę

Od kwietnia do grudnia trwać będzie realizacja projektu współfinansowanego ze środków Samorządu Województwa Wielkopolskiego Więź daje siłę! edycja 2. Fundacja na Rzecz Rozwoju Dzieci i Młodzieży "Otwarcie" wraz z partnerem Powiatowym Centrum Pomocy Rodzinie serdecznie zapraszają mieszkańców subregionu konińskiego na bezpłatny 40 godzinny warsztat "Szkoła dla rodziców i wychowawców"
czytaj więcej
strona 1 z 38
Kontakt
PCPR w Koninie
ul. Aleje 1 Maja 9
62-510 Konin
tel./fax: 63 243-03-06
Email: sekretariat@pcpr.konin.pl
Formularz kontaktowy
Organizacje
Samorząd Województwa WielkopolskiegoPaństwowy Fundusz Rehabilitacji Osób NiepełnosprawnychPortal Organizacji PozarządowychMinisterstwo Rodziny Pracy i Polityki SpołecznejStarostwo Powiatowe w KoninieWielkopolski Urząd Wojewódzki PoznańBiuletyn informacji publicznejPortal Funduszy EuropejskichOgólnopolskie Stowarzyszenie Powiatowych i Miejskich Ośrodków Pomocy Rodzinie „CENTRUM”Agencja Rozwoju RegionalnegoPowiatowy Urząd Pracy w KoninieSystem Obsługi Wsparcia
© 2020 Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Koninie
created by PERSABIO