przejdź do zawartości
Aktualności

Wizyta studyjna studentów z USA

spotkanie studentow
wymiana studentow USA

 

W dniu 1 grudnia 2015 roku w Powiatowym Centrum Pomocy Rodzinie w Koninie odbyła się wizyta studyjna studentów z USA, którzy przez jeden semestr przebywają w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie w ramach amerykańskiego programu Council of International Educational Exchange (CIEE).

W tym czasie studenci uczęszczają na wykłady Społeczne zagadnienia współczesnej Polski (Social Issues in Contemporary Poland) prowadzone przez prof. dr hab. Adama Kurzynowskiego, które to mają na celu poszerzenie ich wiedzę o Polsce. W ramach wykładu studenci uczestniczyli w wizycie studyjnej w Koninie m.in. w Powiatowym Centrum Pomocy Rodzinie.  Podczas wizyty zagraniczni goście zapoznali się z działalnością Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie, realizowanymi zadaniami i rolą PCPR w lokalnym środowisku.

Kontakt
PCPR w Koninie
ul. Aleje 1 Maja 9
62-510 Konin
tel./fax: 63 243-03-06
Email: sekretariat@pcpr.konin.pl
Formularz kontaktowy
Organizacje
Samorząd Województwa WielkopolskiegoPaństwowy Fundusz Rehabilitacji Osób NiepełnosprawnychPortal Organizacji PozarządowychMinisterstwo Rodziny Pracy i Polityki SpołecznejStarostwo Powiatowe w KoninieWielkopolski Urząd Wojewódzki PoznańBiuletyn informacji publicznejPortal Funduszy EuropejskichOgólnopolskie Stowarzyszenie Powiatowych i Miejskich Ośrodków Pomocy Rodzinie „CENTRUM”Agencja Rozwoju RegionalnegoPowiatowy Urząd Pracy w KoninieSystem Obsługi Wsparcia
© 2020 Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Koninie
created by PERSABIO