przejdź do zawartości
Aktualności

Warsztaty wychowawcze dla rodziców w gminach

Informujemy, że od lutego Ośrodek Poradnictwa Rodzinnego i Interwencji Kryzysowej w Ślesinie kontynuuje spotkania dla rodziców w gminach: Golina, Kramsk, Skulsk. W każdej z ww. miejscowości powstała jedna grupa uczestników. Jest to projekt stworzony z myślą o wszystkich rodzicach, którzy natrafiają na różne problemy wychowawcze, a także chcą nawiązywać efektywną współpracę ze swoim dzieckiem bez stosowania przemocy. Każdy rodzic otrzyma wsparcie oraz możliwość indywidualnych rozmów na temat konkretnych problemów. Prowadzący zajęcia: Julita Dziubczyńska (pedagog, pracownik socjalny) i Przemysław Radoszewski (psycholog) z Ośrodka Poradnictwa Rodzinnego i Interwencji Kryzysowej w Ślesinie. Wszystkich, którzy chcieliby jeszcze dołączyć do zespołów zachęcamy do zapisywania się dzwoniąc pod numer telefonu 512 493 486.
Zapraszamy również osoby spoza wyżej wymienionych gmin. Istnieje możliwość otworzenia nowych grup w innych gminach powiatu konińskiego. Terminy spotkań będą planowane na bieżąco z uwzględnieniem terminów dogodnych dla  uczestników.

Serdecznie zapraszamy!
Kontakt
PCPR w Koninie
ul. Aleje 1 Maja 9
62-510 Konin
tel./fax: 63 243-03-06
Email: sekretariat@pcpr.konin.pl
Formularz kontaktowy
Organizacje
Samorząd Województwa WielkopolskiegoPaństwowy Fundusz Rehabilitacji Osób NiepełnosprawnychPortal Organizacji PozarządowychMinisterstwo Rodziny Pracy i Polityki SpołecznejStarostwo Powiatowe w KoninieWielkopolski Urząd Wojewódzki PoznańBiuletyn informacji publicznejPortal Funduszy EuropejskichOgólnopolskie Stowarzyszenie Powiatowych i Miejskich Ośrodków Pomocy Rodzinie „CENTRUM”Agencja Rozwoju RegionalnegoPowiatowy Urząd Pracy w KoninieSystem Obsługi Wsparcia
© 2020 Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Koninie
created by PERSABIO