przejdź do zawartości
Aktualności

Szkolenie „szyte na miarę” w ranach nagrody inicjatywy „Wielkopolska Otwarta na Kadrę Socjalną” edycja 2021.

W dniach 11-12 października 2022 roku w Starostwie Powiatowym w Koninie odbyło się szkolenie  „szyte na miarę” zorganizowane przez Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Poznaniu na temat: „Sytuacja dziecka w rodzinie z problemem przemocy”. Szkolenie zorganizowano w ramach nagrody dla Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Koninie/Ośrodka Poradnictwa Rodzinnego i Interwencji Kryzysowej w Ślesinie - laureata inicjatywy „Wielkopolska Otwarta na Kadrę Socjalną” edycja 2021.
 
Tematem przewodnim  inicjatywy było przeciwdziałanie przemocy w rodzinie w okresie pandemii. Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Koninie zostało wyróżnione przez Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Poznaniu za inicjatywę powstania Konińskiej Grupy Wsparcia Psychicznego „Jesteśmy”, w której specjaliści – wolontariusze oferowali w czasie pandemii bezpłatną pomoc psychologiczną i terapeutyczną dla mieszkańców powiatu konińskiego. Grupa „Jesteśmy” powstała dzięki współpracy PCPR w Koninie/ Ośrodka Poradnictwa Rodzinnego i Interwencji Kryzysowej w Ślesinie oraz Stowarzyszenia Centrum Wsparcia Przystań i Fundacji Konin Dzieciom.
 
Szkolenie „szyte na miarę” w ranach nagrody inicjatywy „Wielkopolska Otwarta na Kadrę Socjalną” edycja 2021.
Szkolenie ?szyte na miarę? w ranach nagrody inicjatywy ?Wielkopolska Otwarta na Kadrę Socjalną? edycja 2021. 1
Szkolenie „szyte na miarę” w ranach nagrody inicjatywy „Wielkopolska Otwarta na Kadrę Socjalną” edycja 2021.
Szkolenie ?szyte na miarę? w ranach nagrody inicjatywy ?Wielkopolska Otwarta na Kadrę Socjalną? edycja 2021. 2
Kontakt
PCPR w Koninie
ul. Aleje 1 Maja 9
62-510 Konin
tel./fax: 63 243-03-06
Email: sekretariat@pcpr.konin.pl
Formularz kontaktowy
Organizacje
Samorząd Województwa WielkopolskiegoPaństwowy Fundusz Rehabilitacji Osób NiepełnosprawnychPortal Organizacji PozarządowychMinisterstwo Rodziny Pracy i Polityki SpołecznejStarostwo Powiatowe w KoninieWielkopolski Urząd Wojewódzki PoznańBiuletyn informacji publicznejPortal Funduszy EuropejskichOgólnopolskie Stowarzyszenie Powiatowych i Miejskich Ośrodków Pomocy Rodzinie „CENTRUM”Agencja Rozwoju RegionalnegoPowiatowy Urząd Pracy w KoninieSystem Obsługi Wsparcia
© 2020 Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Koninie
created by PERSABIO