przejdź do zawartości
Aktualności

Szkolenie dla kuratorów sądowych

W dniu 16 lutym 2017 roku w Sądzie Rejonowym w Koninie odbyło się szkolenie dla kuratorów zawodowych dla dorosłych na temat „Zastosowanie negocjacji i mediacji w pracy kuratora zawodowego”, poprowadzone przez mediatora  Jacka Biskupskiego z Ośrodka Poradnictwa Rodzinnego i Interwencji Kryzysowej w Ślesinie. Szkolenie jest pierwszym  cyklem spotkań warsztatowych, które zostały zaplanowane na rok 2017 w ramach wizyt studyjnych pracowników Ośrodka Poradnictwa Rodzinnego i Interwencji Kryzysowej w Ślesinie z kuratelą sądową Sądu Rejonowego w Koninie.

Kolejne spotkanie szkoleniowe zaplanowane jest w miesiącu marcu na temat „Role rodzinne w rodzinie alkoholowej. Aspekty psychologiczne”, które zostaną przeprowadzone dla kuratorów rodzinnych w Ośrodku Poradnictwa Rodzinnego i Interwencji Kryzysowej w Ślesinie.

Kontakt
PCPR w Koninie
ul. Aleje 1 Maja 9
62-510 Konin
tel./fax: 63 243-03-06
Email: sekretariat@pcpr.konin.pl
Formularz kontaktowy
Organizacje
Samorząd Województwa WielkopolskiegoPaństwowy Fundusz Rehabilitacji Osób NiepełnosprawnychPortal Organizacji PozarządowychMinisterstwo Rodziny Pracy i Polityki SpołecznejStarostwo Powiatowe w KoninieWielkopolski Urząd Wojewódzki PoznańBiuletyn informacji publicznejPortal Funduszy EuropejskichOgólnopolskie Stowarzyszenie Powiatowych i Miejskich Ośrodków Pomocy Rodzinie „CENTRUM”Agencja Rozwoju RegionalnegoPowiatowy Urząd Pracy w KoninieSystem Obsługi Wsparcia
© 2020 Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Koninie
created by PERSABIO