przejdź do zawartości
Aktualności

„Szkoła dla Rodziców i Wychowawców”

Termin: wrzesień – listopad 2022,
10 spotkań, raz w tygodniu, czas trwania zajęć 17:00 -20:00 (4 godz. dydakt.)
Miejsce realizacji zajęć: Fundacja OTWARCIE, ul. Kilińskiego 1, Konin
 
Dzięki warsztatom:
- rozwiniesz swoje kompetencje wychowawcze
- nauczysz się rozwiązywać konflikty
- pogłębisz swoje relacje z dzieckiem
 
Podczas warsztatów:
będziesz ćwiczyć i doskonalić umiejętności: komunikacyjne, wspierania dziecka, stawiania granic i wymagań, rozwiązywania konfliktów, zachęcania do współpracy  i rozwijania samodzielności dziecka.
 
Prowadzące warsztaty:
Pedagożka z ponad 30-letnim doświadczeniem w pracy z dziećmi, młodzieżą, rodzicami i nauczycielami. Od kilku lat zaangażowana w edukację dzieci i młodzieży z niepełnosprawnościami sprzężonymi. Jako certyfikowana realizatorka Szkoły dla Rodziców i Wychowawców organizowała i prowadziła warsztaty dla rodziców i nauczycieli (blisko 500 godzin warsztatowych).
 
Pedagożka, trenerka, terapeutka, mediatorka szkolna. Od 25 lat pracuje z dziećmi, młodzieżą i dorosłymi. Certyfikowana realizatorka wszystkich części Szkoły dla Rodziców i Wychowawców. Przepracowała blisko 900 godzin z rodzicami w 25 grupach warsztatowych.
POTRZEBUJESZ WSPARCIA, CHCESZ ROZWIJAĆ SWOJE KOMPETENCJE RODZICIELSKIE
ZADZWOŃ LUB WYŚLIJ SMS Zapisy:  696 568 769 lub 604 071 242.
Liczba miejsc ograniczona

Warsztaty realizowane w ramach zadania publicznego „Więź daje siłę!” współfinansowanego ze środków Samorządu Województwa Wielkopolskiego
 
Kontakt
PCPR w Koninie
ul. Aleje 1 Maja 9
62-510 Konin
tel./fax: 63 243-03-06
Email: sekretariat@pcpr.konin.pl
Formularz kontaktowy
Organizacje
Samorząd Województwa WielkopolskiegoPaństwowy Fundusz Rehabilitacji Osób NiepełnosprawnychPortal Organizacji PozarządowychMinisterstwo Rodziny Pracy i Polityki SpołecznejStarostwo Powiatowe w KoninieWielkopolski Urząd Wojewódzki PoznańBiuletyn informacji publicznejPortal Funduszy EuropejskichOgólnopolskie Stowarzyszenie Powiatowych i Miejskich Ośrodków Pomocy Rodzinie „CENTRUM”Agencja Rozwoju RegionalnegoPowiatowy Urząd Pracy w KoninieSystem Obsługi Wsparcia
© 2020 Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Koninie
created by PERSABIO