przejdź do zawartości
Aktualności

PODARUJ DZIECIOM SKRZYDŁA-POCZUCIE WŁASNEJ WARTOŚCI DZIECKA

Informujemy, że od września rusza cykl spotkań dla rodziców w gminach: Golina, Kramsk, Kazimierz Biskupi, Skulsk. W każdej z w/w miejscowości powstała jedna grupa uczestników. Jest to projekt stworzony z myślą o wszystkich rodzicach, którzy natrafiają na różne problemy wychowawcze, a także chcą nawiązywać efektywną współpracę ze swoim dzieckiem bez stosowania przemocy. Każdy rodzic otrzyma wsparcie oraz możliwość indywidualnych rozmów na temat konkretnych problemów. Na ostateczny kształt warsztatów mają wpływ nie tylko cele i treści przewidziane na dane spotkanie, ale przede wszystkim uczestnicy, którzy wnosząc swoje osobiste treści będą wpływali na dalszy kierunek spotkań. Prowadzący zajęcia: Julita Dziubczyńska (pedagog, pracownik socjalny) i Przemysław Radoszewski (psycholog) z Ośrodka Poradnictwa Rodzinnego i Interwencji Kryzysowej w Ślesinie. Planowane są cztery spotkania pięciogodzinne dla każdej grupy.
Wszystkich, którzy chcieliby jeszcze dołączyć do zespołów zachęcamy do zapisywania się dzwoniąc pod numer telefonu 512 493 486.  Terminy pierwszych zajęć dla poszczególnych grup: 1 grupa: 7 września 9:00 do 13:00 Skulsk, 2 grupa: 14 września 9:00 do 13:00 Golina, 3 grupa: 16 września 9:00 do 13:00 Kramsk,  4 grupa: 20 września 9:00 do 13:00 Kazimierz Biskupi. Miejsca spotkań to Ośrodki Pomocy Społecznej w w/w gminach i CUS w Kramsku. Kolejne spotkania będą planowane na bieżąco z uwzględnieniem terminów dogodnych dla  uczestników.
 Serdecznie zapraszamy!
Kontakt
PCPR w Koninie
ul. Aleje 1 Maja 9
62-510 Konin
tel./fax: 63 243-03-06
Email: sekretariat@pcpr.konin.pl
Formularz kontaktowy
Organizacje
Samorząd Województwa WielkopolskiegoPaństwowy Fundusz Rehabilitacji Osób NiepełnosprawnychPortal Organizacji PozarządowychMinisterstwo Rodziny Pracy i Polityki SpołecznejStarostwo Powiatowe w KoninieWielkopolski Urząd Wojewódzki PoznańBiuletyn informacji publicznejPortal Funduszy EuropejskichOgólnopolskie Stowarzyszenie Powiatowych i Miejskich Ośrodków Pomocy Rodzinie „CENTRUM”Agencja Rozwoju RegionalnegoPowiatowy Urząd Pracy w KoninieSystem Obsługi Wsparcia
© 2020 Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Koninie
created by PERSABIO