przejdź do zawartości
Aktualności

Otwarci na samodzielność

Fundacja na Rzecz Rozwoju Dzieci i Młodzieży „OTWARCIE” w Koninie zaprasza mieszkańców miasta, gmin czy powiatów z subregionu konińskiego, tj. osoby  z niepełnosprawnością i ich opiekunów do udziału w projekcie pn. Otwarci na samodzielność.
Jeżeli wśród Państwa podopiecznych są osoby, które chciałyby się usamodzielnić oraz potrzebują wsparcia asystenta to nasze działania ukierunkowane są właśnie na rozwijanie sprawności w zakresie samoobsługi, samodzielności życiowej, utrzymania lub rozwijania kontaktów społecznych oraz pełnienia ról społecznych.
W Koninie otwieramy mieszkania treningowe dla osób z niepełnosprawnościami, ze szczególnym uwzględnieniem osób z niepełnosprawnością intelektualną.

Oferujemy również wsparcie asystenckie w miejscu zamieszkania osób z niepełnosprawnościami. Dodatkowo prowadzimy działania wspierające opiekunów faktycznych.
Więcej informacji udziela  Ewa Dubanosow – nr telefonu: 694 450 531
na stronie www.otwarcie.pl w zakładce Mieszkania treningowe.

PROJEKT WSPÓŁFINANSOWANY JEST ZE ŚRODKÓW UNII EUROPEJSKIEJ W RAMACH
EUROPEJSKIEGO FUNDUSZU SPOŁECZNEGO, REALIZOWANY W RAMACH WIELKOPOLSKIEGO
REGIONALNEGO PROGRAMU OPERACYJNEGO NA LATA 2014–2020.
 
Otwarci na samodzielność
Otwarci na samodzielność
Kontakt
PCPR w Koninie
ul. Aleje 1 Maja 9
62-510 Konin
tel./fax: 63 243-03-06
Email: sekretariat@pcpr.konin.pl
Formularz kontaktowy
Organizacje
Samorząd Województwa WielkopolskiegoPaństwowy Fundusz Rehabilitacji Osób NiepełnosprawnychPortal Organizacji PozarządowychMinisterstwo Rodziny Pracy i Polityki SpołecznejStarostwo Powiatowe w KoninieWielkopolski Urząd Wojewódzki PoznańBiuletyn informacji publicznejPortal Funduszy EuropejskichOgólnopolskie Stowarzyszenie Powiatowych i Miejskich Ośrodków Pomocy Rodzinie „CENTRUM”Agencja Rozwoju RegionalnegoPowiatowy Urząd Pracy w KoninieSystem Obsługi Wsparcia
© 2020 Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Koninie
created by PERSABIO