przejdź do zawartości
Aktualności

Hipoterapia i jazda konna dla osób z niepełnosprawnościami

Powiat koniński w ramach projektu „Pomoc osobom niepełnosprawnym poszkodowanym w wyniku żywiołu lub sytuacji kryzysowych wywołanych chorobami zakaźnymi” finansowanego ze środków PFRON, realizuje zadanie mające na celu wspieranie aktywności w celu poprawy kondycji osób niepełnosprawnych, poprzez zapewnienie dostępu do zajęć z hipoterapii. Zajęcia odbywać się będą w stadninie Ranczo Podkowa w miejscowości Osada pod Koninem.
Osoby zainteresowane ofertą, składają do Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Koninie, kartę zgłoszeniową wraz z orzeczeniem o niepełnospraności.
Kontakt
PCPR w Koninie
ul. Aleje 1 Maja 9
62-510 Konin
tel./fax: 63 243-03-06
Email: sekretariat@pcpr.konin.pl
Formularz kontaktowy
Organizacje
Samorząd Województwa WielkopolskiegoPaństwowy Fundusz Rehabilitacji Osób NiepełnosprawnychPortal Organizacji PozarządowychMinisterstwo Rodziny Pracy i Polityki SpołecznejStarostwo Powiatowe w KoninieWielkopolski Urząd Wojewódzki PoznańBiuletyn informacji publicznejPortal Funduszy EuropejskichOgólnopolskie Stowarzyszenie Powiatowych i Miejskich Ośrodków Pomocy Rodzinie „CENTRUM”Agencja Rozwoju RegionalnegoPowiatowy Urząd Pracy w KoninieSystem Obsługi Wsparcia
© 2020 Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Koninie
created by PERSABIO