przejdź do zawartości
Aktualności

Fundacja „Barwy Kultury” zaprasza do udziału w I Powiatowym Integracyjnym festiwalu Piosenki „Razem”

Aby zgłosić się do konkursu wystarczy przesłać na adres organizatora kartę zgłoszenia oraz nagranie wideo dowolnej piosenki do 24.10.2021.

Fundacja zaprosi do udziału w wydarzeniu 15 wykonawców z powiatu konińskiego, którzy zostaną połączeni w pary z podopiecznymi Fundacji „Barwy Kultury”. Razem wezmą udział w Mistrzowskich Warsztatach Wokalnych aby przygotować wspólną prezentację. Finał konkursu odbędzie się 17 listopada w DK Oskard.

Współorganizatorami konkursu są:
Powiat Koniński, Państwowy Fundusz Rechabilitacji Osób Niepełnosprawnych, Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Koninie, Centrum Kultury i Sztuki w Koninie, Fabryka Diamentów, Kutnowska Hodowla Buraka Cukrowego, Studio Piosenki Estradowej HIT i Studio Nagrań MEGAFON.

Regułami i Karta zgłoszenia dostępna na FanPage Fundacji
www.facebook.com/FundacjaBarwyKultury <http://www.facebook.com/FundacjaBarwyKultury>
Plakat
Fundacja ?Barwy Kultury? zaprasza do udziału w I Powiatowym Integracyjnym festiwalu Piosenki ?Razem?
Kontakt
PCPR w Koninie
ul. Aleje 1 Maja 9
62-510 Konin
tel./fax: 63 243-03-06
Email: sekretariat@pcpr.konin.pl
Formularz kontaktowy
Organizacje
Samorząd Województwa WielkopolskiegoPaństwowy Fundusz Rehabilitacji Osób NiepełnosprawnychPortal Organizacji PozarządowychMinisterstwo Rodziny Pracy i Polityki SpołecznejStarostwo Powiatowe w KoninieWielkopolski Urząd Wojewódzki PoznańBiuletyn informacji publicznejPortal Funduszy EuropejskichOgólnopolskie Stowarzyszenie Powiatowych i Miejskich Ośrodków Pomocy Rodzinie „CENTRUM”Agencja Rozwoju RegionalnegoPowiatowy Urząd Pracy w KoninieSystem Obsługi Wsparcia
© 2020 Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Koninie
created by PERSABIO