przejdź do zawartości
Aktualności

Edukacja tez atrakcja

wycieczka
wycieczka
wycieczka
wycieczka
wycieczka
wycieczka
wycieczka
wycieczka

„Edukacja też atrakcja”

 

Na zakończenie wakacji 31 dzieci w wieku od 7 do 17 lat z rodzin zastępczych powiatu konińskiego było na wyjeździe integracyjno – edukacyjnym w stolicy Wielkopolski, w Poznaniu. 

Program wyjazdu zawierał zajęcia edukacyjne i integracyjne. Dzieci zwiedzały Bramę Poznania, Muzeum Sztuk Użytkowych, w tym Zamek Przemysława, Teatr Polski. Brały udział w zajęciach warsztatowych w Centrum Integracji Rodzinnych w Poznaniu. Wyjazd poza edukacją był czasem dobrej zabawy, integracji i przyjemności adresowanych do dzieci i młodzieży.

Organizatorami wyjazdu były rodziny zastępcze i Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Koninie. Dzień pełen wrażeń i edukacji dla dzieci był możliwy dzięki współpracy i pozyskaniu partnerów przedsięwzięcia tj.: Centrum Inicjatyw Rodzinnych i Pomocy dla Uczniów w Poznaniu, Teatru Polskiego, Biura Obsługi Klienta Bramy Poznania oraz PIZZA A PEZZI w Poznaniu.

Kontakt
PCPR w Koninie
ul. Aleje 1 Maja 9
62-510 Konin
tel./fax: 63 243-03-06
Email: sekretariat@pcpr.konin.pl
Formularz kontaktowy
Organizacje
Samorząd Województwa WielkopolskiegoPaństwowy Fundusz Rehabilitacji Osób NiepełnosprawnychPortal Organizacji PozarządowychMinisterstwo Rodziny Pracy i Polityki SpołecznejStarostwo Powiatowe w KoninieWielkopolski Urząd Wojewódzki PoznańBiuletyn informacji publicznejPortal Funduszy EuropejskichOgólnopolskie Stowarzyszenie Powiatowych i Miejskich Ośrodków Pomocy Rodzinie „CENTRUM”Agencja Rozwoju RegionalnegoPowiatowy Urząd Pracy w KoninieSystem Obsługi Wsparcia
© 2020 Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Koninie
created by PERSABIO