przejdź do zawartości
Menu

Aktualności

Poniżej przedstawiamy najświeższe newsy z regionu.

NIECH DOBRO WRACA DO WAS!

Rodzice malutkiej Aluni Szczepankiewicz z gminy Kramsk składają  serdeczne podziękowania  pracownikom pomocy społecznej  z całego powiatu konińskiego, którzy zebrali do puszki kwotę 1234 zł.
czytaj więcej

Mogę więcej!

Po raz dziesiąty Fundacja na Rzecz Rozwoju Dzieci i Młodzieży „Otwarcie” wraz z Powiatowym Centrum Pomocy Rodzinie dzięki współfinansowaniu ze środków PFRON będących w dyspozycji Samorządu Województwa Wielkopolskiego realizuje zadanie publiczne „Mogę więcej!” .
czytaj więcej

Szkolenie „szyte na miarę” w ranach nagrody inicjatywy „Wielkopolska Otwarta na Kadrę Socjalną” edycja 2021.

W dniach 11-12 października 2022 roku w Starostwie Powiatowym w Koninie odbyło się szkolenie  „szyte na miarę” zorganizowane przez Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Poznaniu na temat: „Sytuacja dziecka w rodzinie z problemem przemocy”
czytaj więcej

Darmowa rehabilitacja domowa dla osób z niepełnosprawnością

Wielkopolskie Centrum Fizjoterapii zaprasza, pacjentów z orzeczeniem o znacznym stopniu niepełnosprawności (lub orzeczenie równoważne tj. I grupa lub niezdolność do samodzielnej egzystencji), na BEZPŁATNĄ FIZJOTERAPIĘ DOMOWĄ, (realizowaną w domu u pacjenta), finansowaną przez NFZ.  
czytaj więcej

II Integracyjny Festiwalu Piosenki „RAZEM”

Fundacja Barwy Kultury zaprasza osoby z Powiatu konińskiego posiadające orzeczenie o niepełnosprawności, do uczestnictwa w II Integracyjnym Festiwalu Piosenki "RAZEM"
czytaj więcej

Oferta Środowiskowego Centrum Zdrowia Psychicznego dla dzieci i młodzieży

Fundacja Mielnica oraz powiat koniński zapraszają mieszkańców do skorzystania z bezpłatnej pomocy psychologicznej, psychoterapeutycznej oraz psychiatrycznej w Środowiskowym Centrum Zdrowia Psychicznego dla dzieci i młodzieży w Koninie, przy ul. Szpitalnej 43
czytaj więcej
strona 1 z 36
Kontakt
PCPR w Koninie
ul. Aleje 1 Maja 9
62-510 Konin
tel./fax: 63 243-03-06
Email: sekretariat@pcpr.konin.pl
Formularz kontaktowy
Organizacje
Samorząd Województwa WielkopolskiegoPaństwowy Fundusz Rehabilitacji Osób NiepełnosprawnychPortal Organizacji PozarządowychMinisterstwo Rodziny Pracy i Polityki SpołecznejStarostwo Powiatowe w KoninieWielkopolski Urząd Wojewódzki PoznańBiuletyn informacji publicznejPortal Funduszy EuropejskichOgólnopolskie Stowarzyszenie Powiatowych i Miejskich Ośrodków Pomocy Rodzinie „CENTRUM”Agencja Rozwoju RegionalnegoPowiatowy Urząd Pracy w KoninieSystem Obsługi Wsparcia
© 2020 Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Koninie
created by PERSABIO