przejdź do zawartości
Menu

Aktualności

Poniżej przedstawiamy najświeższe newsy z regionu.

Edukacja tez atrakcja

Na zakończenie wakacji 31 dzieci w wieku od 7 do 17 lat z rodzin zastępczych powiatu konińskiego było na wyjeździe integracyjno – edukacyjnym w stolicy Wielkopolski, w Poznaniu. 
czytaj więcej
"Nie dla Wykluczena"

"Nie dla Wykluczena"

Fundacja Rozwoju Społeczno – Gospodarczego zaprasza do udziału w projekcie: NIE DLA WYKLUCZENIA – TAK DLA INTEGRACJI. Projekt jest współfinansowany ze środków UE - Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Wielkopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego Osi priorytetowej 7.
czytaj więcej
Nieodpłatne konsultacje i terapia psychologiczna

Nieodpłatne konsultacje i terapia psychologiczna

Fundacja na Rzecz Rozwoju Dzieci i Młodzieży „Otwarcie” wraz z partnerem Powiatowym Centrum Pomocy Rodzinie w Koninie serdecznie zapraszają rodzeństwo osób z niepełnosprawnością
czytaj więcej

Nabór chętnych osób do projetku EFS

JOLANTA WOźNICA „PERSONA” OŚRODEK SZKOLENIOWO DORADCZY w partnerstwie z Fundacją Wspierania i Rozwoju Ekonomii Społecznej realizuje na terenie powiatu konińskiego (gminy: Kleczew, Rychwał, Sompolno, Grodziec (gmina wiejska), Skulsk (gmina wiejska), Wierzbinek (gmina wiejska), Wilczyn (gmina wiejska)) projekt dofinansowany w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego, pt. „Kierunek zmiany wspierający osoby wykluczone społecznie”.
czytaj więcej
Wybór oferty na świadczenie usługi cateringu

Wybór oferty na świadczenie usługi cateringu

czytaj więcej
Zapytanie ofertowe na świadczenie usługi cateringu

Zapytanie ofertowe na świadczenie usługi cateringu

czytaj więcej
Kontakt
PCPR w Koninie
ul. Aleje 1 Maja 9
62-510 Konin
tel./fax: 63 243-03-06
Email: sekretariat@pcpr.konin.pl
Formularz kontaktowy
Organizacje
Samorząd Województwa WielkopolskiegoPaństwowy Fundusz Rehabilitacji Osób NiepełnosprawnychPortal Organizacji PozarządowychMinisterstwo Rodziny Pracy i Polityki SpołecznejStarostwo Powiatowe w KoninieWielkopolski Urząd Wojewódzki PoznańBiuletyn informacji publicznejPortal Funduszy EuropejskichOgólnopolskie Stowarzyszenie Powiatowych i Miejskich Ośrodków Pomocy Rodzinie „CENTRUM”Agencja Rozwoju RegionalnegoPowiatowy Urząd Pracy w KoninieSystem Obsługi Wsparcia
© 2020 Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Koninie
created by PERSABIO