,,Mikołajki jak z bajki” dla dzieci z rodzinnej pieczy zastępczej

Ostatnia aktualizacja strony: 2016-03-09 12:12
spotkanie studentow

 

W dniu 18 grudnia 2016 roku  o godzinie 12.00  w Auli Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Koninie, studenci III roku pracy socjalnej PWSZ w Koninie we współpracy z Powiatowym Centrum Pomocy Rodzinie w Koninie organizują projekt ,,Mikołajki jak z bajki” dla dzieci z rodzinnej pieczy zastępczej powiatu konińskiego i otoczenia  społecznego. Podjęte działania stwarzają możliwość i realizowania pracy zespołowej środowiska studenckiego dla dobra dziecka i rodziny, oraz promowania rodzicielstwa zastępczego w powiecie konińskim.

Partnerzy ww. akcji: PWSZ w Koninie, Przedszkole nr. 16 im. Jana Brzechwy w Koninie, WTZ Wilczynie i Paprotni, PPHU Kubacki, Pizzeria K-2 restauracja, FRAPO, Parafia Rzymsko Katolicka p.w. Św. Wojciecha B.M. w Koninie, ŚDS im. Doktora Piotra Janaszka w Koninie, Zespół FORMAT, Pracownia reklamy KOTŁOWNIA, Stowarzyszenie Przyjaciół Wsi – Nasza Wieś, Club MEMENTO MORI w Koninie.

W ramach projektu  ,, Mikołajki jak z bajki” uczestniczyć będzie 150 osób z środowiska społecznego i rodzinnej pieczy zastępczej w tym 50 dzieci przebywających w 34 rodzinach zastępczych.

Organizacje

Samorząd województwa wielkopolskiego
Państwowy fundusz rehabilitacji osób niepełnosprawnych
ngo.pl
Ministerstwo pracy i polityki społecznej
Starostwo Powiatowe
Wielkopolski urządz wojewódzki Poznań
Biuletyn informacji publicznej
Kapitał ludzki
Ogólnopolskie Stowarzyszenie Powiatowych i Miejskich Ośrodków Pomocy Rodzinie „CENTRUM”
Agencja rozwoju regionalnego